Hledat
Filters

Hotel Bára- Benecko

  • Tento hotel jsme s Píďákem navštívili a jsme velice spokojeni. A to jak se službami hotelu tak s čistotou. A hlavně s personálem tohoto hotelu. Jejich vstřícnost, ochota a věčný úsměv na tváři, to se prostě jen tak nevidí. Jsou to prostě lidé na svém místě, kteří svoji práci dělají s nasazením pro danou věc a hlavně s láskou. Certifikát baby friendly je u tohoto hotelu opravdu pravdou. Děti zde vítají a milují je. Asi neexistuje věc, kterou by vaše děti udělali a někdo se byť jen koutkem oka špatně ohlédl. Čistý hotel - pro děti hernička,venku prolézačka, kuželky, minigolf a pískoviště. Pro děti i rodiče sauna nebo pára - doporučujeme máte celou místnost pro sebe a tak se nemusíte bát, že by Vaše děti někoho rušili. Jedním dechem prostě Píďák doporučuje. Přidali jsme reálné fota focené námi pro Vaši lepší představu.
  • Více o našem pobytu v Relax hotelu Bára na našem blogu kde se dozvíte i o našich výletech.
  • Oficiální popis hotelu: Relax hotel Bára*** Benecko se nachází na překrásném místě uprostřed přírody na jižním svahu hory Žalý. Poloha přímo u cyklotras a běžeckých tras nabízí dokonalé místo pro ubytování s dětmi 5 minut od centra obce Benecko v Krkonoších. Využijte příjemně rekonstruované pokoje jako stvořené pro romantické pobyty nebo dovolenou rodin s dětmi.
  • Ideální prostředí pro děti i rodiče
  • Užijte si romantickou dovolenou uprostřed krásné přírody a přitom si vychutnejte spoustu zábavy s vašimi dětmi. Zábava pro celou rodinu na Benecku v Krkonoších je zajištěna. Díky prostředí je hotel ideální také pro ubytování se psem. Pro pohodlný příjezd a výlety do vzdálenějšího okolí navíc můžete využít parkování přímo u hotelu na neplaceném parkovišti. V zimě doporučujeme sněhové řetězy !
  • Pro maminky ubytované s malými dětmi je připraven mateřský koutek s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dětským nádobím pro přípravu stravy pro miminka. Koutek při ubytování s dětmi je přístupný 24 hodin denně.
  • Restaurace je propojena s jedinečným dětským koutkem, vybaveným dětskou prolézačkou, kuchyňkou, lezeckou stěnou, skluzavkou, výtvarným koutkem a bohatou knihovnou. Díky tomu mohou rodiče v klidu vychutnat jídlo v restauraci, zatímco se jejich děti baví hrou.
  • Moderní ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších
  • Využijte ubytování pro rodiny s dětmi ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo v rodinných studiích. Apartmány pro rodiny s dětmi vám nabízí 2 propojené místnosti pro čtyři až šest osob. Můžete se z nich těšit z krásného výhledu do okolí. Všechny pokoje pro ubytování s dětmi jsou útulně nově zrekonstruovány a mají vlastní sociální zařízení. Nejsou vybaveny lednicí, která je společná v kuchyňce pro ubytování s malými dětmi. Při rezervaci je nutné nahlásit i případné využití vlastní cestovní  postýlky. Do dvoulůžkových pokojů bez možnosti přistýlky se postýlka nevejde.Moderní ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších
  • Využijte ubytování pro rodiny s dětmi ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo v rodinných studiích. Apartmány pro rodiny s dětmi vám nabízí 2 propojené místnosti pro čtyři až šest osob. Můžete se z nich těšit z krásného výhledu do okolí. Všechny pokoje pro ubytování s dětmi jsou útulně nově zrekonstruovány a mají vlastní sociální zařízení. Nejsou vybaveny lednicí, která je společná v kuchyňce pro ubytování s malými dětmi. Při rezervaci je nutné nahlásit i případné využití vlastní cestovní  postýlky. Do dvoulůžkových pokojů bez možnosti přistýlky se postýlka nevejde.
Benecko 132 Benecko 512 37
Liberecký kraj
GPS:50.6724163,15.5615513

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Penzion Hájenka- Rokytnice nad Jizerou

Penzion Hájenka- Rokytnice nad Jizerou

52
Zobrazit detail Penzion Hájenka- Rokytnice nad Jizerou
Obrázek Penzion Borůvka- Špindlerův mlýn

Penzion Borůvka- Špindlerův mlýn

Zobrazit detail Penzion Borůvka- Špindlerův mlýn
Obrázek Penzion Alenka - Špindlerův Mlýn

Penzion Alenka - Špindlerův Mlýn

Zobrazit detail Penzion Alenka - Špindlerův Mlýn
Obrázek Apartmány Rozárka - stylová chalupa Benecko

Apartmány Rozárka - stylová chalupa Benecko

Zobrazit detail Apartmány Rozárka - stylová chalupa Benecko
Obrázek Chalupa u Horníků - Vítkovice v Krkonoších

Chalupa u Horníků - Vítkovice v Krkonoších

Zobrazit detail Chalupa u Horníků - Vítkovice v Krkonoších
Obrázek Chalupa Sněženka - Benecko - Krkonoše

Chalupa Sněženka - Benecko - Krkonoše

Zobrazit detail Chalupa Sněženka - Benecko - Krkonoše
Obrázek Chalupa Malá Hofmanka, Vítkovice v Krkonoších

Chalupa Malá Hofmanka, Vítkovice v Krkonoších

Zobrazit detail Chalupa Malá Hofmanka, Vítkovice v Krkonoších
Obrázek Apartmán k pronajmutí - Herlíkovice - Vrchlabí

Apartmán k pronajmutí - Herlíkovice - Vrchlabí

Zobrazit detail Apartmán k pronajmutí - Herlíkovice - Vrchlabí
Obrázek Horská chata Pod kostelem - Strážné - Labe

Horská chata Pod kostelem - Strážné - Labe

Zobrazit detail Horská chata Pod kostelem - Strážné - Labe
TOPlist