Hledat
Filters

MC- Putti- Benešov

O nás Mateřské centrum PUTTI ( italsky andílci) jsme založily v únoru roku 2008. Naším hlavním motivem bylo, že v Sázavě ani v blízkém okolí do té doby neexistovalo žádné místo, kde by se mohly maminky s dětmi společně scházet – a vyhnout se tak obvyklé společenské izolaci, do níž se po odchodu ze zaměstnání na mateřskou dovolenou často dostávaly.

  • Ženy, které se aktivně podílejí na programu našeho mateřského centra, si spontánně udržují dřívější profesní i sociální znalosti, posilují své sebevědomí a organizační schopnosti a v neposlední řadě navazují nová přátelství.
  • Děti zde nacházejí přirozené společenství vrstevníků a vidí své matky i v jiné než „tradiční“ domácí roli.
  • Mateřské centrum je prostorem pro relaxaci – i výměnu zkušeností. Naší snahou je umožnit matkám trávit mateřskou dovolenou aktivně – ať už v rámci volného programu v herně, nebo v různých kroužcích; získané zkušenosti mohou matky využít i doma.
  • Naše centrum je vedeno na principu svépomoci. Díky podpoře města Sázavy a několika sponzorským příspěvkům se nám podařilo získat vhodné prostory – 3 velké místnosti, dvě toalety i kuchyňku, které jsme vymalovaly a vybavily základním zařízením a spoustou hraček.
  • Rády bychom věřily, že se nám podařilo vytvořit příjemné místo pro společná setkávání matek, dětí i celých rodin.
  • Více na oficiálním webu
Náměstí Voskovce a Wericha 285 06 Sázava, Česká republika
Středočeský kraj
GPS:49.874924,14.9023338

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist