Hledat
Filters

Zázračný citrón

Citrón a jedlá soda je zázračná kombinace: 10.000 krát silnější než chemoterapie

. Proč o tom nevíme ? Protože existují organizace, které chtějí nadále těžit z nemocí. Je to tak jednoduché 

? Víte, kolik lidí zemře, zatímco se o tom mlčí ve jménu zisku. U citrónu již bylo prokázáno, že má silné anti - karcinogenní vlastnosti. Kromě toho má mnoho dalších užitečných vlastností. Citron má silný vliv na růst cyst a nádorů. 

Citrusové plody tedy mohou léčit rakovinu. Nedávné studie ukázaly, že konzumace citrusových plodů, konkrétně citrónů mohou zabránit vzniku a v některých případech i vyléčit rakovinu. Přidáním jedlé sody normalizujete pH v těle, a to ještě více brání rakovině se šířit v těle. 

Nedávná studie z Evropy ukazuje, že konzumace čtyř nebo více, 150-gram/porce, týdně citrusových plodů se snížuje riziko rakoviny hrdla o 58 procent, rakoviny hltanu o 53 procent, rakoviny žaludku o 31 procent a rakoviny tlustého střeva o 18 procent. Tato studie nenašla ochranný účinek citrusů proti rakovině prsu, ale nedávná americká studie však ukazují, že ženy konzumující asi 75 gramů denně grapefruitu (ovoce nebo džus), viděl ke 22% snížení rizika vzniku rakoviny prsu, kdyby nikdy použit hormon substituční terapie. Je pozoruhodné, že ochranná úroveň spotřeby citrusových byl v obou těchto studiích téměř totožné (525-600 g týdně) a mohl být interpretován jako minimální úroveň příjmu pro ochranu smysluplné rakoviny. Nicméně, to je také důležité vědět, nejlepší zdroje limonoids pokud jsou klíčem k protirakovinné účinky citrusových plodů je. 

Citrón má velmi silné antimikrobiální účinek s velmi širokým spektrem účinnosti proti bakteriálním infekcím andfungal. Lemon je účinný proti vnitřním parazitům a červům, reguluje krevní tlak a je silný antidepresivum, snižuje stres a nervové krize. 

Co je zdrojem této informace?  Pochází od jednoho z největších výrobců drog, v němž se uvádí, že po 20 laboratoří Testy prováděné od roku 1970, které ukázaly, že: 

Citron ničí karcinogenní buňky 12 typů rakoviny. Citrón zabraňuje šíření karcinogenních buněk a má 10.000 krát silnější účinek než léky, jako je adriamycin-chemoterapie. 

Chemoterapie má hrozivé vedlejší účinky, nejhorší že ničí zdravé buňky, jednoduše řečeno, že vás "zabíjí". Citronová šťáva a jedlá soda, naopak zabíjí rakovinné buňky. 

Pacienti by měli pít dvě čajové lžičky citrónové šťávy s polovinou lžičky jedlé sody. Zdroj viz odkaz

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Vynikající rychlé lívance nekynuté -  vůbec to není poznat

Vynikající rychlé lívance nekynuté - vůbec to není poznat

53
Zobrazit detail Vynikající rychlé lívance nekynuté - vůbec to není poznat
Obrázek  Bruschetta s figami, ricottou a zelerovymi stonkami

Bruschetta s figami, ricottou a zelerovymi stonkami

2.333
Zobrazit detail Bruschetta s figami, ricottou a zelerovymi stonkami
Obrázek Vynikající sýrovo-česnekové plátky, kynuté i nekynuté

Vynikající sýrovo-česnekové plátky, kynuté i nekynuté

41
Zobrazit detail Vynikající sýrovo-česnekové plátky, kynuté i nekynuté
Obrázek Brokolicové špalíčky z trouby

Brokolicové špalíčky z trouby

Zobrazit detail Brokolicové špalíčky z trouby
Obrázek Ghí - přepuštěné máslo - domácí

Ghí - přepuštěné máslo - domácí

Zobrazit detail Ghí - přepuštěné máslo - domácí
TOPlist