Search
Filters
Close
View as
Sort by

Chvalský zámek - Praha

Chvalský zámek – dotek romantiky na samém okraji Prahy. Chcete si vybočit z běžného spěchu všedních dní? Navštivte Chvalský zámek v Praze 9 – Horních Počernicích, malebnou budovu v zázemí Chvalské tvrze, obklopenou několika restauracemi a s bezproblémovou možností parkování.

Pohádkový Hrad a Zámek Staré hrady

Pohádkové Staré Hrady jsou domovem mnoha pohádkových bytostí – skřítků, strašidýlek a strašidláků, čarodějů různých kategorií, čarodějnic parádivých, marnivých, ale i pilných a užitečných.

Zámek Bečov nad Teplou

Ačkoliv toto sídlo oplývá bohatými dějinami a kulturními či přírodními památkami, hlavním turistickým lákadlem je bezesporu soubor výjimečných historických a uměleckých architektur, z nichž nejcennější je gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek.

Zámek Mníšek pod Brdy

Na tomto zámku jsme absolvovali dětskou prohlídku Tři věže s klíčnicí barona Kasta - doporučený věk byl od 3let dítěte do 9 let, ale záleží na tom jaké máte dítka.

Akvadukt Lednice

Již zítra 17.srpna 2013 bude zprovozněn pro návštěvníky akvadukt Lednice. Budete mít možnost po velmi dlouhé době vidět tento akvadukt v provozu. Následně by pak měl být v provozu častěji a tak by návštěvníci měli mít možnost akvadukt v provozu ještě vidět.

Zámek Berchtold - Dětský ráj - Praha východ

Hledáte výlet pro celou rodinu? Tak přijeďte k nám do areálu zámku Berchtold s  kouzelným DĚTSKÝM RÁJEM. Na Berchtoldu Vás čeká příjemná procházka, prohlídka exponátů, soutěže a možnost sportování pro celou rodinu.

Zámek Červený Hrádek - pohádková expozice - Chomutov

Vážení návštěvníci webových stránek zámku Červený hrádek, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za zájem o objekt barokního zámku, který je po staletí dominantou krajiny Podkrušnohoří.

Zámek Radim - Kolín

Zámek Radim postavený v roce 1610 je ve své zachovalé podobě jednou z nejnázornějších ukázek renesančního venkovského sídla střední šlechty. Postavit si jej nechal Karel Záruba z Hustířan.

Zámek Loučeň

Romantický barokní zámek, který je obklopen rozlehlým anglickým parkem, je ideálním místem pro zábavu, odpočinek, načerpání nové energie nebo zkrátka je pro klidnou procházku.

Městská věž Třebíč

Pro malé i velké milovníky vý@ek je v Třebíči od května do září otevřena městská věž.Při zdolávání asi 160 schodů můžete zjistit, jak to vypadá nad stropem kostela, minete obří láhev vytvořenou ze @pu ...

Zámek Rumprecht - Jičín

Zámeček vystavěl italský architekt Carlo Lurago v letech 1666 – 1668 jako letní a lovecké sídlo pro hraběte Jana Humprechta Czernina z Chudenic. Stavba byla vybudována ve stylu raného baroka s prvky pozdní renesance a manýrismu.

Zámek Podštějn

Barokní zámek byl postaven v roce 1749 hrabětem Janem Ludvíkem Harbuval Chamaré. Nejtěžší období jeho existence už je překonáno a zámek se po rekonstrukci probouzí.

Hrad Bouzov

 Romantický hrad založený na přelomu 13. a 14. století se nachází v malebné krajině Litovelska a Mohelnicka. Do roku 1696 jej střídavě vlastnili příslušníci různých českých a moravských rodů, pak panství s hradem koupil Řád německých rytířů.

Zámek Radíč - Sedlčansko

Výlet na zámek Radíč - Romantický barokní zámek, který jsem osobně navštívila a jeho prohlídku všem rodičům s dětmi rozhodně doporučuji. Je to totiž zámek rytířů a princezen.

Zámek Mnichovo Hrdiště

Mnichovohradišťský zámecký areál je příkladem velkolepého barokního šlechtického sídla, které se dochovalo jen v málo pozměněné podobě.V roce 1623 získal konfiskací tehdy ještě renesanční sídlo s celým panstvím slavný vojevůdce Albrecht z Valdštejna.

Zámek Děčín

Dětské prohlídky za tajemstvím zámeckých dětí- Program se odehrává v běžné prohlídkové trase, využívá však své vlastní speciální rekvizity, které mají zapojit co nejvíce smyslů.

Hrad Buchlov - Polesí - Uherské Hradiště

Dětský okruh a pastelkami po hradu Buchlov- Hrad Buchlov pokračuje v dětských okruzích i v roce 2013-Cílem dětského prohlídkového okruhu na hradě Buchlově je zaujmout naše nejmenší návštěvníky a pěstovat v nich – pro ně přirozeným způsobem – vztah k historii a památkám vůbec.

Zámek Dětenice

Barokní zámek Dětenice je ideálním místem nejen pro výlet či návštěvu, ale také pro slavnostní či firemní příležitosti. Dle přání vám zajistíme svatební obřad včetně hostiny, jakékoliv firemní akce (meetingy, školení, prezentace, bankety aj.