Search
Filters
Close
View as
Sort by

Živá voda – Modrá

Vedle Archeoskanzenu v obci Modrá se nachází areál sladkovodní a botanické expozice Živá voda. Jeho největ@ím lákadlem je tunel pod vodní hladinou (délka 8 m, @ířka 2 m), ve kterém náv@těvníkům proplo ...

Botanická zahrada Liberec

Skleník na@í nejstar@í botanické zahrady v Liberci vás zavede do asijské džungle, afrického a amerického pralesa, australské bu@e či mezi americké kaktusy. Vypravit se můžete dokonce i do pravěku. Skl ...

Častolovice - zámek, park a zvěřinec

Zámek Častolovice nabízí klasickou prohlídku zámku, výstavu v galerii, krásný zámecký park s hřištěm pro děti a zámecký zvěřinec, kde je možné zakoupit krmení pro chovaná zvířata a nakrmit je.

Kovozoo - Staré Město

Při návštěvě KOVOZOO spatříte jedinečně propracovaná zvířata v životní velikosti vyrobená z kovového odpadu. Můžete pohlédnout do očí 2 tunovému nosorožci Norbertovi, vzhlédnout k 5-ti metrové žirafě Safiře a jejímu mláděti Melmenovi, nechybí ani lví výběh či stádo slonů.

Zoo Jihlava

Všech pět kontinentů se dá navštívit za jediný den v malebném údolí řeky Jihlávky. Zoo se nachází v  bezprostřední blízkosti centra města (asi 10 minut pěší chůze).

Zoopark Na Hrádečku - Jindřichův Hradec

Soukromá zoologická zahrada s rozlohou 10 ha, nacházející se mezi obcemi Dolní a Horní Pěna u Jindřichova Hradce. Pojmenování bylo odvozeno od historického názvu kopce, na kterém se zoopark nachází.

Zoopark Doksy

Zoopark Berousek Doksy byl otevřen 1.5.2015 jako pobočka soukromého chovatelského zařízení p. Ludvíka Berouska. Je zde k vidění mnoho druhů exotických ...

Kozí pelíšek - Jílové u Prahy

O tom, že si jednou pořídíme kozy jsme si povídali už hodně dlouho. Pak jednoho dne místní chovatelka koz, byla nucena zrušit chov a my jsme dostali nabídku, která se neodmítá :)   Koupili jsme si od ní dvě její oblíbené kozičky, které by jinak skončily v klobásách.

Fištrón park – Zvířátkov - Olešná

Zábavně-naučný Fištrón park – Zvířátkov je určen pro děti i dospělé. Fištrón park – Zvířátkov hodlá podněcovat dětem především intelekt a zájem o to jak jednat
a také pečovat o druhy zvířat nejen domácích.

Pobyty u koní - nedaleko Brna

Jednodenní pobyty u koní nedaleko Brna Milovníci koní a pobytů na Jalovém dvoře. Co říkáte na dvoudenní pobyt v průběhu jarních prázdnin? Tedy někdy v termínu 17.

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc je pro Vás otevřena denně po celý rok. Ve vybrané dny jsou pokladny otevřeny do podvečerních či nočních hodin (Večerní zoo z výšky, Májové večerní prohlídky, večerní prohlídky o prázdninových svátcích, Halloween, Vánoční večerní prohlídky).

ZOO Ostrava

Poslání moderních zoologických zahradPůvodním účelem zoologických zahrad bylo především seznámit návštěvníka s co největším počtem různých druhů zvířat a to zcela bez ohledu na jejich potřeby.

Zoo Dvůr Králové

Moc se nám zde líbilo zoo je jedna z nejhezčích a také je tu mnoho dalších aktivit pro děti. Jako například lanové centrum Katika Miti- více informací o lanovém centru v této zoo naleznete v rubrice lanové parky a nebo na oficiálním webu.