Search
Filters
Close
View as
Sort by

Sedmikvítek - lesní mateřská školka - Mníšek pod Brdy

Sedmikvítek - lesní mateřská školka "S dětmi venku za každého počasí bez zdí a plotů" Popis - rozvíjíme samostatnost – dítě se učí naslouchat samo sobě ...

Pidi midi lesní mateřská školka - Ústí nad Labem

,Les je jako jedno velké hřiště a příroda jako moudrá učitelka.“ Proto naše učebna je každý den pod širým nebem. Rozhodli nabídnout Vám maminkám a tatínkům pro Vaše ďáblíky,,Pidi midi“ přírodní mateřský klub a hlídání dětí předškolního věku se vzdělávací a výchovnou péčí zaměřenou na zdravý, harmonický,tělesný i duševní rozvoj pobytem v přírodě.

Harmonie Montessori škola - Praha

Soukromá Montessori škola se nachází v Praze 3 na Floře. S výukou začínáme v prosinci roku 2012. V současné době máme kapacitu pro jednu třídu. Škola je vybavena originálním Montessori didaktickým materiálem holandské firmy „Neinhuis.

Komunitní škola a školka Holubník - Prusiny

Holubník je prostor pro rodiny vzdělávající děti mimo školský systém. Holubník sídlí na jednom z nejkrásnějších míst na Plzeňsku, na prusinském návrší u Nebílov, jen 15 minut od Plzně. Venkovní zázemí máme na pozemku nedaleko školy (tee-pee, kuchyně) a v budově bývalé školy na Prusinách. U školy je zahrada a malé hospodářství se spoustou zvířat.

Ekoškolka Rozárka pobočka Braník - Praha

Ekoškolka Rozárka je unikátní soukromé vzdělávací zařízení, jeho provozovatelem je nezisková organizace Ekocentrum Podhoubí, která se oblasti moderního vzdělávání věnuje již 8.

Klub Klíček - Brandýs nad Labem

Program a vzdělávací plán klubu Lesní klub slouží dětem ve věku 1,5 – 3 roky jako forma zvykání si, jedná se o vhodnou „přípravku“ před nástupem do mateřské školy.

Perníček - Lesní mateřská školka - Pardubice

Jsme lesní mateřská školka - dětský lesní klub působící v Pardubicích na Dubině. Naše klubovna se nalézá v areálu ZŠ Dubina a volný čas trávíme především v přilehlých dubinských a studáneckých lesích.

Lesní školka Stromík - Pozořice

Z čeho vycházíme Program probíhá v lese za každého počasí. V případě velmi nepříznivého počasí, čímž se rozumí venkovní teplota pod -10 stupňů nebo prudký nárazový vítr (bouřka), se činnost klubu přesouvá do chráněných míst, která neohrožují zdraví dítěte – prostory hájovny, návštěva divadla nebo muzea.

Školka K2 rodinného typu - Praha

Školka K2 je jednotřídní školka rodinného typu.  Školka je určena pro děti od dvou let věku. Nižší počet dětí ve třídě  dovoluje a usnadňuje individuální přístup k dětem, jež je všem učitelkám školky K2 vlastní.

Země mateřská lesní školka - Praha západ

ZeMě je školka i škola Života. Je to škola pro nás i naše děti. Co děláme: Jako rodiče bereme plnou zodpovědnost za vzdělávání svých dětí, přistupujeme aktivně k jejich výchově.

Malý strom - Lesní mateřská škola - Brno

Jsme tzv. integrovaná lesní MŠ, to znamená, že máme budovu, ale každý den chodíme s dětmi do lesa. "Všichni dospělí byli nejdříve dětmi - ale málokdo se na to pamatuje!"  Antoine de Saint-Exupéry Malý princ Cílem Malého stromu je vytvořit pro děti takové prostředí, aby na léta strávená v naší mateřské škole vzpomínaly celý život.

Lesní skřítci lesní školka - Brno - venkov

Les je jako jedno velké hřiště a příroda jako moudrá učitelka – trpělivá, přívětivá i nesmlouvavá. Děti ve věku tří až šesti let, které jsou nejčastějšími návštěvníky lesních MŠ, najdou v přírodě to, co právě potřebují.

Bezinka - Lesní školka - Frýdek Místek

Zahájení provozu: 1.4.2014 Co budeme nabízet: celodenní předškolní vzdělávání pro děti od 2,5 do 7 let, klub Bezinečka pro děti mladší 2,5 let s rodiči, příměstské tábory během letních prázdnin, odpolední kroužky pro školkové dětičky, jednodenní akce zaměřené na environmentální výchovu a návrat k tradicím pro celé rodiny.

Lesní školka Šárynka - Praha

Dětský klub Šárynka byl založen v r. 2009. Je jedním z prvních dětských lesních klubů v ČR, pro něž se vžilo označení lesní (mateřská) škola. Je inspirovaný lesními mateřskými školami (Waldkindergarten, Outdoor preschool, Forest school) v Německu, Dánsku, Švédsku a Británii.

Lesní školka Medvíďata - Plzeň Bolevec

Lesní školka Medvíďata v Plzni - Bolevci, je tu pro všechny děti ve věku 2,5 - 6 let. Součásti programu je pobyt a volná hra v přírodě, máme ale i prostorné vytápěné zázemí, kdy probíhají další aktivity - výtvarné tvoření, předškolní příprava, čtení pohádek.

Lesní školka Mariánka - Brno Líšeň

Nabízíme pravidelné celoroční předškolní vzdělávání pro skupinku dětí ve věku 3−7 let (max. 15 dětí) Máme již tříleté zkušenosti ve vedení LK Stromík ...

Přírodu dětem lesní mateřská školka - Mladá Boleslav

Lesní mateřská škola je druhem předškolního vzdělávacího programu, v němž se naprostá většina aktivit odehrává venku, mimo pravoúhlý svět stěn. Děti si hrají a „učí“ se za každého počasí v lese, v krajině, v prostředí, které bylo po staletí pro dětské hry přirozeným.

Zvídálek mateřská školka s lesním programem - Praha

Zvídálek je zvědavé štěňátko, které se rozhodlo poznat přírodu a svět kolem nás. Vydává se na pravidelná lesní dobrodružství, chce se dorozumět se svým okolím, namáhá se s hravými úkoly, učí se dotáhnout věci do konce.