Search
Filters
Close
View as
Sort by

Řepařská drážka Sendražice - výlet parní nebo dieslovou mašinkou - Kolín

Znovuobnovená část trasy nejstarší polabské řepařské drážky nabízí příjemný výlet vlakem, taženým parní nebo dieselovou lokomotivou po úzkorozchodné trati.

Šlapací drezíny - Mstětice - Zeleneč

Půjčují zde šlapací drezíny pro 4 lidi (2 šlapou, 2 se vezou) na kterých si můžete projet starou zrušenou tratí cca 11 km dlouhou jedete tam na konci přendáte šlapadla na opačnou stranu drezínky a hurá zpět.

Japonská zahrada - Říčany u Prahy

Probuzení zahrady Vážení návštěvníci a přátelé, chtěli bychom Vás seznámit s našimi nápady a plány do budoucna. Budeme se snažit, udělat v zahradě mnoho změn.

Stezka korunami stromů - Active Park Lipno

Zážitek a poznání přírody z jiné perspektivy První stezka korunami stromů v České republice nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno.

Svíčkárna Rodas - Praha východ

Malí kreativci a šikulové tu budou jako Alenka v říši divů. Rozprostře se před nimi svět plný barev, vůní a možností si taky něco vytvořit na památku. Exkurze do svíčkárny je totiž jako stvořená pro rodiny s dětmi.

Dětská naučná stezka na rozhlednu Klucanina - Brno - venkov

Naučná stezka, která vede na rozhlednu Klucanina začíná v obci Tišnov na rozcestí u hřbitova - žlutá turistická značka. Naleznete na ní pět zastávek ve formě tabulí, které jsou interaktivní a jsou přizpůsobené malým dětem.

Perníková chaloupka - Pardubicko

Perníková chaloupka je vlastně muzeum perníku. Tento výlet všem doporučuji, protože prohlídka je celá pojata velice zábavnou formou a zasmějí se jak děti tak rodiče.

Výlet po Ptačí stezce na rozhlednu Špulka

Délka trasy: něco málo přes jeden kilometr Vhodné pro: děti, kola, kočárky Parkujte prosím na parkovišti k tomu určeném - děkujeme Souřadnice parkoviště: N 49.

Dětský vláček - Český lvíček - Praha

Projekt dětského vláčku na Žofíně se zrodil v polovině roku 2007 jako součást doladění rekonstrukce Slovanského ostrova. Cílem městské části bylo vytvořit ...

Červeným ekovláčkem z Benešova do Konopiště

Vaše cesta ekovláčkem z Benešova do Konopiště začíná u nádraží českých drah, kde si můžete prohlédnout císařský Císařský salónek z doby, kdy na Konopišti sídlil arcivévoda František Ferdinand d'Este.

Výlet na rozhlednu Máminka

Vhodné pro: kola, kočárky, děti Nadmořská výška 606 metrů Rozhledna: GPS: 49.9633353N, 13.9299669E Parkoviště: GPS: 49.9552522N, 13.9232533E Mapa trasy: https://mapy.

Výlet - Punkevní jeskyně s jízdou na lodičkách - Blansko

Tip na výlet Punkevní jeskyně s jízdou na lodičkách. Ideálně dojet autem do Blanska na Hotel Skalní mlýn www.skalnimlyn.cz (je už v Moravském krasu) a tam zaparkovat.

Výlet naučnou stezkou po stopách trilobita na Hrad Týřov

Zaparkujeme na náměstí s kostelem a vydáme se směrem z obce po modré. Po pravé straně jsou prolézačky pro děti a výběry pro koně. Pokračujeme mezi domky kam nás navede informační tabule a jdeme dál až dojdeme k louce kde končí zástavba a dáme se doprava.

Výlet - Rozhledna na Pepři a okolím Jílového u Prahy

Délka trasy: 8 km Mapa trasy: https://mapy.cz/s/rtta Vhodné pro- kočárky -(sportovní velká kola) - děti cca od 4 let zvládnou samy Parkování: zaparkovat na náměstí v Jílovém u Prahy Rozhledna je vysoká 31 metrů a vystoupáte na ni po 91 schodech.

Naučná - Dobrodružná stezka malého Dobše

Stezka začíná u Muzea Keltů, vede k laténskému pohřebišti, ke Keltskému oppidu, cykloturistickému odpočívadlu, přes lávku podél Cidliny až k Bobrovi do ...

Areál Větruše - Ústí nad Labem

V areálu se nachází: vyhlídková věž - nadmořská výška: 227 m n. m. - počet schodů: 111 bludiště:   zrcadlové s pokřivenými zrcadly - 26 zrcadel (12 ...

Soutěsky u Hřenska - České Švýcarsko

Jednou z nejznámějších atrakcí Českého Švýcarska jsou soutěsky na říčce Kamenici.Návštěvníky čeká procházka romantickou přírodou podél toku Kamenice obklopené z obou stran hradbou vysokých skal.

Rozhledna Skalka - Vyžlovka

U rozhledny je pár laviček a i lavice se stolem kde si můžete posedět a občerstvit se. Dále se u rozhledny nachází kiosek, který je otevřen v sezóně. Na rozhlednu se platí vstupné, lístek si zakoupíte buď přímo v kiosku a nebo kousek v Hotelu Vyžlovka a to skoro kdykoliv.