Hledat

Vobyčejná polifka

Polifka
Nechce se ti nic a musíš řešit co zase žrát. Vysereš se na to, voloupeš nějaký mrkve, celer a petržel. Hodíš to do tý pixly co krájí věci, protože nejsi magor abys se s tim krájel. Kastrol vyndáš, dáš ho na sporák, cmrdneš tam volej nebo co máš, jdeš pro tu pixlu s tou zeleninou a vysypeš to do toho hrnce.
Nečumíš na to jako debil, vemeš to dřevěný čím tě když si byl malej mlátili přes prdel, strčíš tu věc do toho kastrolu a točís s tím dokola. Měníš směry by se ti z toho jinak bude motat palice. Už tě bolí pazoura vysereš se na to a naleješ tam vodu a deš čumět na bednu. Až si na to vzpomeneš, se lekneš, zvedneš svojí línou prdel a deš se podívat co se s tím stalo.
Čumíš na to, nic zvláštního nevidíš, hodíš tam jedno vejce, nejsi debil a hodíš ho tam bez tý skořápky. Vosolíš to, votevřeš lednici, v palici se ti honí co tam ještě dáš. Vidíš zeleninovej bujon ten se bude hodit, jdeš ho tam hodit, čumíš jak se tam topí, zvedneš voči vidíš vegetu- co sis v létě vyrobil, sáhneš po ní a vod voka tam něco z tý pixle nasypeš.
Vemeš lžíci, pazouru tam nestrkáš bo víš že by se se spálil, vochutnáš to, zjistíš jestli se ta věc dá vůbec žrát, když jo najdeš nějaký nudle, z nosu je tam nedávej, je to pak moc slaný. Když nudle nemáš něco z vejce a mouky vyrobíš. Deš na hajzl, vrátíš se a deš to sežrat. Pálí to jako sfině, deš na zahradu piješ kafe a mícháš tím aby ti to nespálilo hubu. Teď seš nacpanej, rozepneš si knoflik a povolíš zip vod kalhot a deš umejt to nádobí abys doma neschnil.
Tak ať si tvoje mlsná držka pošmákne!! Peace :-)
Autor receptu Bloncka

Ostatní
Autor receptu

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Dort pro pejsky

Dort pro pejsky

Obrázek Zázvorový sirup

Zázvorový sirup

Obrázek Plněná vejce

Plněná vejce

Obrázek Tvarohová mňamka pro pejsky

Tvarohová mňamka pro pejsky

Obrázek Domácí pribiňáček,  lipánek - recept s fotopostupem

Domácí pribiňáček, lipánek - recept s fotopostupem

Obrázek Recept - Šulánky se strouhankou či makem

Recept - Šulánky se strouhankou či makem

Obrázek Pečená cizrna

Pečená cizrna

Obrázek Lívance

Lívance

Obrázek Splatoon - zapékané tvoření by Romča

Splatoon - zapékané tvoření by Romča

Obrázek Tuňáková pomazánka

Tuňáková pomazánka

Obrázek Párky v kabátku

Párky v kabátku

Obrázek Domácí přírodní sýr

Domácí přírodní sýr

TOPlist