Hledat

Vobyčejná polifka

Polifka
Nechce se ti nic a musíš řešit co zase žrát. Vysereš se na to, voloupeš nějaký mrkve, celer a petržel. Hodíš to do tý pixly co krájí věci, protože nejsi magor abys se s tim krájel. Kastrol vyndáš, dáš ho na sporák, cmrdneš tam volej nebo co máš, jdeš pro tu pixlu s tou zeleninou a vysypeš to do toho hrnce.
Nečumíš na to jako debil, vemeš to dřevěný čím tě když si byl malej mlátili přes prdel, strčíš tu věc do toho kastrolu a točís s tím dokola. Měníš směry by se ti z toho jinak bude motat palice. Už tě bolí pazoura vysereš se na to a naleješ tam vodu a deš čumět na bednu. Až si na to vzpomeneš, se lekneš, zvedneš svojí línou prdel a deš se podívat co se s tím stalo.
Čumíš na to, nic zvláštního nevidíš, hodíš tam jedno vejce, nejsi debil a hodíš ho tam bez tý skořápky. Vosolíš to, votevřeš lednici, v palici se ti honí co tam ještě dáš. Vidíš zeleninovej bujon ten se bude hodit, jdeš ho tam hodit, čumíš jak se tam topí, zvedneš voči vidíš vegetu- co sis v létě vyrobil, sáhneš po ní a vod voka tam něco z tý pixle nasypeš.
Vemeš lžíci, pazouru tam nestrkáš bo víš že by se se spálil, vochutnáš to, zjistíš jestli se ta věc dá vůbec žrát, když jo najdeš nějaký nudle, z nosu je tam nedávej, je to pak moc slaný. Když nudle nemáš něco z vejce a mouky vyrobíš. Deš na hajzl, vrátíš se a deš to sežrat. Pálí to jako sfině, deš na zahradu piješ kafe a mícháš tím aby ti to nespálilo hubu. Teď seš nacpanej, rozepneš si knoflik a povolíš zip vod kalhot a deš umejt to nádobí abys doma neschnil.
Tak ať si tvoje mlsná držka pošmákne!! Peace :-)
Autor receptu Bloncka

Ostatní
Autor receptu

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Melounové cupcakes

Melounové cupcakes

Obrázek Tofu termix

Tofu termix

Obrázek Dýňová omáčka k těstovinám

Dýňová omáčka k těstovinám

Obrázek Pusinky pro pejsky

Pusinky pro pejsky

Obrázek Bulky s medvědím česnekem

Bulky s medvědím česnekem

Obrázek Domácí bezový sirup by Romča

Domácí bezový sirup by Romča

Obrázek Zkouška vztahu po hanácku

Zkouška vztahu po hanácku

Obrázek Sušenky pro pejsky - domácí

Sušenky pro pejsky - domácí

Obrázek Protizánětlivý čaj se zázvorem a kurkumou

Protizánětlivý čaj se zázvorem a kurkumou

Obrázek Ostružinová marmeláda od Lucinky

Ostružinová marmeláda od Lucinky

Obrázek Pečený čaj z domácí pekárny

Pečený čaj z domácí pekárny

Obrázek Plněná vejce

Plněná vejce

TOPlist