Hledat

Vobyčejná polifka

Polifka
Nechce se ti nic a musíš řešit co zase žrát. Vysereš se na to, voloupeš nějaký mrkve, celer a petržel. Hodíš to do tý pixly co krájí věci, protože nejsi magor abys se s tim krájel. Kastrol vyndáš, dáš ho na sporák, cmrdneš tam volej nebo co máš, jdeš pro tu pixlu s tou zeleninou a vysypeš to do toho hrnce.
Nečumíš na to jako debil, vemeš to dřevěný čím tě když si byl malej mlátili přes prdel, strčíš tu věc do toho kastrolu a točís s tím dokola. Měníš směry by se ti z toho jinak bude motat palice. Už tě bolí pazoura vysereš se na to a naleješ tam vodu a deš čumět na bednu. Až si na to vzpomeneš, se lekneš, zvedneš svojí línou prdel a deš se podívat co se s tím stalo.
Čumíš na to, nic zvláštního nevidíš, hodíš tam jedno vejce, nejsi debil a hodíš ho tam bez tý skořápky. Vosolíš to, votevřeš lednici, v palici se ti honí co tam ještě dáš. Vidíš zeleninovej bujon ten se bude hodit, jdeš ho tam hodit, čumíš jak se tam topí, zvedneš voči vidíš vegetu- co sis v létě vyrobil, sáhneš po ní a vod voka tam něco z tý pixle nasypeš.
Vemeš lžíci, pazouru tam nestrkáš bo víš že by se se spálil, vochutnáš to, zjistíš jestli se ta věc dá vůbec žrát, když jo najdeš nějaký nudle, z nosu je tam nedávej, je to pak moc slaný. Když nudle nemáš něco z vejce a mouky vyrobíš. Deš na hajzl, vrátíš se a deš to sežrat. Pálí to jako sfině, deš na zahradu piješ kafe a mícháš tím aby ti to nespálilo hubu. Teď seš nacpanej, rozepneš si knoflik a povolíš zip vod kalhot a deš umejt to nádobí abys doma neschnil.
Tak ať si tvoje mlsná držka pošmákne!! Peace :-)
Autor receptu Bloncka

Ostatní
Autor receptu

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Fit tuňáková pomazánka s tvarohem

Fit tuňáková pomazánka s tvarohem

Obrázek Malinový sirup

Malinový sirup

Obrázek Vejce na kyselo

Vejce na kyselo

Obrázek Ovesné banánové sušenky

Ovesné banánové sušenky

Obrázek Zkouška vztahu po hanácku

Zkouška vztahu po hanácku

Obrázek Burek se sýrem by Romča

Burek se sýrem by Romča

Obrázek La Sáně pro býložravce

La Sáně pro býložravce

Obrázek Domácí tortily by Romča

Domácí tortily by Romča

Obrázek Jahodové mlieko

Jahodové mlieko

Obrázek Melounové cupcakes

Melounové cupcakes

Obrázek Trdelník podle původní receptury

Trdelník podle původní receptury

Obrázek Návod na zdobení vajíček by Romča

Návod na zdobení vajíček by Romča

TOPlist