Hledat

Toboga Fantasy - Praha 5

V prostorách centra na celkové ploše 6000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.
Koncept TOBOGA přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše u nás můžete prožít.
Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. V nabídce je samozřejmě i internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek, sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.
Zábavní park také umožňuje návštěvu školních i jiných kolektivů, v programu najdete i možnost pořádání narozeninových oslav, firemních akcí apod. Oblíbené jsou hlavně akce Nocování v atrakcích pro děti, večery pro dospělé, tábory a soutěže.

praha zlicin
Hlavní město Praha
GPS: 50.0499026,14.2984383

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Beckiland - dětský svět plný dovádění a her- Praha

Beckiland - dětský svět plný dovádění a her- Praha

Obrázek Timeout Globus Zličín - Praha

Timeout Globus Zličín - Praha

Obrázek Timeout- NC Metropole Zličín- Praha

Timeout- NC Metropole Zličín- Praha

Obrázek Dětský koutek OC Nový Smíchov- Praha

Dětský koutek OC Nový Smíchov- Praha

Obrázek Kroužky na Vltavě- areál pro rodiny s dětmi- Praha

Kroužky na Vltavě- areál pro rodiny s dětmi- Praha

Obrázek Opičí Ráj

Opičí Ráj

Obrázek Toboga Fantasy - Praha 5

Toboga Fantasy - Praha 5

Obrázek MC- Studánka

MC- Studánka

Obrázek  Kavárna baby4u- Praha

Kavárna baby4u- Praha

Obrázek MC- Řepík- Praha

MC- Řepík- Praha

Obrázek Fitpark- Praha 12

Fitpark- Praha 12

Obrázek Lezecká stěna Ruzyně

Lezecká stěna Ruzyně

TOPlist