Search
Filters
Close
View as
Sort by

Venkovní posilovna - Zdice u Berouna

Unikátní hřiště Domov v zahradách ve Zdicích u Berounapostavili tuto posilovnu pro seniory s dvanácti speciálními terapeutickými stroji, na kterých může cvičit každý návštěvník zahrady Domova V Zahradách.

Fitpark Ralsko Ploužnice

Tento fitpark se nachází v obci Ralsko-Ploužnice vedle fotbalového hřiště. Jsou zde instalovány tři posilovací stroje.

Fitpark s dětským hřištěm - Kamenice nad Lipou

Fitpark je součástí dětského hřiště a nachází se v Kamenici nad Lipou v ulici Ke stadionu. Jsou zde umístěny dva posilovací stroje. Přejeme Vám i dětem pěknou zábavu.

Fitpark - Humpolec

Venkovní posilovací stroje byly instalovány ve sportovním areálu v ul. Okružní, kde se nachází fotbalový areál, beachvolejbal, koupaliště, tenisové kurty, volejbalové kurty, lanové centrum a zimní stadion.

Fitpark - Krč - Praha 4

Tento Fitpark se nachází na Praze 4 v ulici Růžinovská a je zde umístěno jedenáct posilovacích zařízení. Sport park zapadá do koncepce městské části, ...

Fitpark - Praha 8

Fitpak se nachází na Praze 8 v Hanouškově ulici. Celkem devět fitness prvků, doplněných o pět laviček a odpadkové koše, je umístěno na ploše bývalého, již nefunkčního sportoviště.

Fitpark - Sosnová - česká Lípa

Fitpark se nachází v obci Sosnová a je zde pro Vás připraveno sedm posilovacích strojů. Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Fitpark - Vrané nad Vltavou

Tento fitpark se nachází v obci Vrané nad Vltavou a jsou zde pro Vás připraveny tři posilovací stroje k procvičení vašeho těla. Přejeme příjemné cvičeníčko.

Fit park Zbraslav - Praha 16

Tento fit park se nachází na Zbraslavi Praha 16. Je zde pro Vás připraveno šest posilovacích strojů na procvičení Vašeho těla.Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Fitpark - Úsov - Olomouc

Fitpark se nachází v obci Úsov. . Jsou zde umístěny čtyři posilovací stroje pro Vás na kterých si můžete parádně protáhnout Vaše tělíčka. Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Fitpark - Lysolaje - Praha

Fitpark U Zázračné studánky se nachází v Praze v obci Lysolaje. Instalace prvních čtyř strojů proběhla již v srpnu 2011. Další dva jsme instalovali v průběhu podzimu a poslední hned začátkem roku 2012.

Fitpark - Schulzovy sady - Dvůr Králové

Od 5. října 2012 mohou i občané Dvora Králové využívat nový relaxačně-rehabilitační venkovní stroj, který je umístěn v parku Schulzovy sady v prostoru mezi altánem a domem s pečovatelskou službou Sadová.

Fitpark - Lázně Aurora - Třeboň

Lázeňský komplex Aurora, jehož cílem bylo rozšíření nabídky venkovních pohybových aktivit klientů lázní, se nachází na západním okraji jihočeského města Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět.

Fitnesspark - Lehnická - Bohnice - Praha

V květnu 2012 byl v městské části Praha 8 – Bohnice v ulici Lehnická vybudován na místě původního zastaralého hřiště venkovní fitness park, kdy naše společnost dodala realizační firmě MENHIR Praha s.

Fitnesspark - MO Pardubice III

Fitpark pro všechny na území městského obvodu Pardubice III, na Dubině, je vůbec prvním fit parkem v tomto městě. Na místě najdete kompletní set 11 + 1 cvičebních prvků, na kterých kondičně procvičíte celé tělo s využitím pouze váhy vlastního těla.

Venkovní fitness Hamry u Poličky

Na zahradě původního mlýna z roku 1820 najdete venkovní fitness koutek se čtyřmi posilovacími stroji, na kterých si návštěvníci můžou procvičit celé tělo.