Hledat

Westernové městečko - Boskovice

Western Park Boskovice patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům jižní Moravy. Vznikl v roce 1993 a od roku 2009 nabízí návštěvníkům celoroční provoz. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. Celodenní program nabízí zábavu nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce, ale pro všechny, kdo mají chuť se bavit, nebo přijet na romantickou dovolenou.

Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce, ale pro všechny, kdo mají chuť se bavit, nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. V saloonech ochutnáte místní speciality.
Pořádáme také programy určené pro školní výlety, firemní akce či rodinné a společenské akce šité na míru zákazníkovi. Přímo v areálu se konají speciální víkendové akce a country bály.
Letošní novinkou je celodenní program pro všechny hravé človíčky "Putování za tajemstvím hojnosti".  Tato hra vás v několika úrovních postupně provede naším světem a všem, kteří se zapojí, umožní poznat to, co se ve skutečnosti skrývá za zavřenými dvěřmi. Všichni hráči budou nakonec odměneni za svou snahu osobně při setkání s duchem hojnosti.
Do hry je možné zapojit se cca do 15.00, každý den, chcete-li si však zahrát celou hru (všech 5 úrovní) je vhodné přijít do našeho městečka již dopoledne, po 10:00. Naši celodenní hru si můžete zakoupit ve směnárnách za 100,-/1 hráč.

Nově otevřené lanové centrum v krásném prostředí Western parku nabízí zábavu a adrenalín pro celou rodinu. Celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy.

Prehistorický park který vám nabízí více jak šedesát modelů již dávno vyhynulých tvorů v krásném prostředí bývalého pískovcového lomu  s vodopádem a činnou sopkou. Ztracený svět dinosaurů umožňuje i těm nejmenším návštěvníkům poznat prehistorický život na  naší planetě.
Součástí parku je prodejna suvenýru a stánek s občersvením.

49°29'40.898"N 16°41'9.369"E
Jihomoravský kraj
GPS: 49.4947527,16.6861111

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Westernové městečko - Boskovice

Westernové městečko - Boskovice

Obrázek MC- Boskovice

MC- Boskovice

Obrázek Pronájem srub Suchý - Velenov, jižní Morava

Pronájem srub Suchý - Velenov, jižní Morava

Obrázek Pronájem luxusní kanadský srub - Velenov

Pronájem luxusní kanadský srub - Velenov

Obrázek Chalupa naší Babičky - Jabloňany - Boskovice

Chalupa naší Babičky - Jabloňany - Boskovice

Obrázek Chata Sloup - Ostrov u Macochy - Blansko

Chata Sloup - Ostrov u Macochy - Blansko

Obrázek Penzion u Veverků - apartmány Protivanov

Penzion u Veverků - apartmány Protivanov

Obrázek MC- Jablíčko- Lysice

MC- Jablíčko- Lysice

Obrázek Rekreační dům - Ostrov u Macochy - Blansko

Rekreační dům - Ostrov u Macochy - Blansko

Obrázek Výlet - Punkevní jeskyně s jízdou na lodičkách - Blansko

Výlet - Punkevní jeskyně s jízdou na lodičkách - Blansko

Obrázek Pronájem chalupa Blanka - Sulíkov - Vřesice

Pronájem chalupa Blanka - Sulíkov - Vřesice

Obrázek Aquapark Blansko

Aquapark Blansko

TOPlist