Search
Filters
Close
View as
Sort by

Zoopark Doksy

Zoopark Berousek Doksy byl otevřen 1.5.2015 jako pobočka soukromého chovatelského zařízení p. Ludvíka Berouska. Je zde k vidění mnoho druhů exotických ...

Kozí pelíšek - Jílové u Prahy

O tom, že si jednou pořídíme kozy jsme si povídali už hodně dlouho. Pak jednoho dne místní chovatelka koz, byla nucena zrušit chov a my jsme dostali nabídku, která se neodmítá :)   Koupili jsme si od ní dvě její oblíbené kozičky, které by jinak skončily v klobásách.

Fištrón park – Zvířátkov - Olešná

Zábavně-naučný Fištrón park – Zvířátkov je určen pro děti i dospělé. Fištrón park – Zvířátkov hodlá podněcovat dětem především intelekt a zájem o to jak jednat
a také pečovat o druhy zvířat nejen domácích.

Pobyty u koní - nedaleko Brna

Jednodenní pobyty u koní nedaleko Brna Milovníci koní a pobytů na Jalovém dvoře. Co říkáte na dvoudenní pobyt v průběhu jarních prázdnin? Tedy někdy v termínu 17.

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc je pro Vás otevřena denně po celý rok. Ve vybrané dny jsou pokladny otevřeny do podvečerních či nočních hodin (Večerní zoo z výšky, Májové večerní prohlídky, večerní prohlídky o prázdninových svátcích, Halloween, Vánoční večerní prohlídky).

ZOO Ostrava

Poslání moderních zoologických zahradPůvodním účelem zoologických zahrad bylo především seznámit návštěvníka s co největším počtem různých druhů zvířat a to zcela bez ohledu na jejich potřeby.

Zoo Dvůr Králové

Moc se nám zde líbilo zoo je jedna z nejhezčích a také je tu mnoho dalších aktivit pro děti. Jako například lanové centrum Katika Miti- více informací o lanovém centru v této zoo naleznete v rubrice lanové parky a nebo na oficiálním webu.