Hledat

Dětská kavárna Topolino - Brno

Milé maminky, vítáme vás v naší dětské herně s kavárnou a batolícím koutkem Topolino. Přijměte naše pozvání strávit chvíle pohody a užít si spoustu zábavy s vašimi dětmi. Vždyť zvonivý smích dětí a radost v jejich očích jsou těmi nejkrásnějšími momenty.
Prostředí naší kavárny a herny s batolícím koutkem je uzpůsobeno tak, aby si každé dítě přišlo na své. Najdete tu trampolínu, kuličkový ráj, skluzavku, domeček, velkou kuchyňku a plně vybavený obchůdek, kuželky, stolní fotbálek, sportovní hřiště, klidový koutek s knížkami a dominem, obrázková a písmenková leporela, puzzle, koutek pro děvčátka s kočárky, panenkami a kosmetickým stolečkem či pro kluky s auty a vláčky, parkovací garáž s výtahem, vláčkodráhu, cihličky na stavění, houpadla, hopsadla, balóny a mnoho dalších hraček pro skvělou zábavu.
Pro nejmenší děti je připravena zvlášť herní místnost, kde si mohou v klidu a bezpečí hrát na vyvýšené izolované podlaze. Jistě si vyberou z širokých možností mechanických zvukových a světelných hraček, štěrchátek, pohyblivých hraček, hrazdičky, lehátka, skládaček, vkládaček a jiných lákavých zajímavostí. Využít můžete také oddělený přebalovací a kojící koutek, kde vás nebudou rušit cizí pohledy. Prohlédněte si naši fotogalerii a přesvědčte se sami.
Zábava je důležitá, ale podstatné je také zdraví, jak jistě souhlasíte. A právě zdraví a zdravá strava je základním principem našeho přístupu ke kavárně a vám, našim zákazníkům.

GPS: 49.1787307,16.6847595

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek     Baby kavárna Hvězdička- Brno

Baby kavárna Hvězdička- Brno

Obrázek Dětský Kabinet múz - kavárna a dětský koutek - Brno

Dětský Kabinet múz - kavárna a dětský koutek - Brno

Obrázek U Buldoga- Dětská kavárna- Brno

U Buldoga- Dětská kavárna- Brno

Obrázek Kavárna Park Lane- Brno

Kavárna Park Lane- Brno

Obrázek Duhový ráj- Brno

Duhový ráj- Brno

Obrázek Bistro Le Social - Brno

Bistro Le Social - Brno

Obrázek Dětská kavárna Topolino - Brno

Dětská kavárna Topolino - Brno

Obrázek Miniškolka Sovička - Brno

Miniškolka Sovička - Brno

Obrázek The Little Gym Brno

The Little Gym Brno

Obrázek BRuNO family park - Brno Slatina

BRuNO family park - Brno Slatina

Obrázek Zetor gallery- Brno- Líšeň

Zetor gallery- Brno- Líšeň

Obrázek Pronájem rekreační dům - Brno - Židenice

Pronájem rekreační dům - Brno - Židenice

TOPlist