Search
Filters
Close
View as
Sort by

Dětský koutek Nisa - Liberec

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, který se nachází v obchodním centru Plzeň. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Dětský koutek OC Breda - Opava

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Dětský koutek hypermarket Ostrava

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, který se nachází v obchodním centru Plzeň. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Dětský koutek Freeport Leisure s.r.o - Znojmo

 V koutku na děti čeká spousta zábavy a nových hraček - větší děti si jistě užijí spoustu legrace při různých hrách na herních konzolách Wii Nintendo či X Box, pro menší děti máme v koutku umístěnou interaktivní dotykovou obrazovku Touch Toy.

Pohádka koutek - OC Forum - Liberec

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, který se nachází v obchodním centr Liberec. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Dětský koutek Hypermarket Globus - Liberec

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, který se nachází v hypermarketu Liberec o rozloze 55m2. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Myška - hříště bez bot - Písek

Myška - je dětské hřiště kam se chodí bez botiček. Hřiště má rozlohu 280m2 a je rozděleno na tři části První část o ploše cca 60m2 je vyčleněna pro nejmenší ...

Tongo - zabavný park - Hradek Králové

V Tongu v Hradci si užijete mnoho zábavy s vašimi ratolestmi. Nachází se zde mnoho atrakcí a každá z nich představuje jiný ostrov nebo mořský svět. Během dne tak můžete uskutečnit dobrodružnou cestu oceánem.

Hopsárium Lipno - Svět zábavy - Active Park Lipno

Hopsárium Lipno je herna , která se nachází v budově Aquaworldu Lipno. Je zde mnoho atrakcí např. prolézací věž se skluzavkou střílecí děla fontána na pěnové míčky nafukovací skluzavka maxi trampolína klokan se zavírací kapsou malý svět pro batolata -Farm Venkovní část Ve venkovní části pak naleznete např.

Vrtule - svět her a poznání - Valašské Meziříčí

Vrtule je místo dobré zábavy, nabízející desítky společenských her, hlavolamů a velkých postřehových her. Můžete se zde pobavit u ojedinělé expozice Kdo neviděl, neuvěří!, prokoumat Krtkovo bludiště či procestovat Evropou křížem krážem.

Dětská herna ve sportovním centru fit4all - Brno

Dětská herna ve sportovním centru fit4all

Hopsárium - Děčín

Moderní a bezpečné zábavní centrum Hopsárium je skvělým místem pro společné trávení volného času. Otevírací doba: pondělí – pátek 10:00 – 19:00 sobota, ...

Safari herna dětem - Tábor

Milé děti a milí rodiče, otevřeli jsme pro vás dětské centrum, kde si společně můžeme hrát, bavit se a smát!Atmosféru SAFARI umocní obrázky afrických zvířat.

Kostkoland - Brno

Největší Lego herna v ČR (800 m2) Největší stálá expozice Lego modelů v ČR Stavění ze statisíců kostek různých typů a barev Free zóna včetně herny pro ...

Dětský koutek Kašpárek - Brno

Dětský koutek je určený pro: pro děti od 18 měsíců do 7 let bez doprovodu rodičů o děti pečují proškolené lektorky prostřednictvím tématických bloků ...

Café koutek PRIMA - Karlovy Vary

V našem dětském koutku naleznete spoustu hraček, velmi oblíbený je tobogán a přistání v kuličkovém bazénu, trampolína nebo skluzavky. Děti si mohou po skákání na trampolíně odpočinout na malé pohovce nebo si s dětskými kytarami zahrát na kapelu.

Timeout - Centrum Mercury - České Budějovice

Dětský koutek je určen pro děti od 3 let. Každý den od 9 do 14 hodin přijímáme děti mladší tří let v doprovodu dospělé osoby. Kvůli pohodlí a bezpečnosti všech návštěvníků DK však děti s doprovodem přijímáme za předpokladu, že v koutku není víc jak 10 starších dětí nám svěřených.

Safari herna dětem - Písek

Milé děti a milí rodiče, otevřeli jsme pro vás dětské centrum, kde si společně můžeme hrát, bavit se a smát!Atmosféru SAFARI umocní obrázky afrických zvířat.