Search
Filters
Close
View as
Sort by

RC - Provázek

Historie- Občanské sdružení Rodinné centrum Provázek navazuje na činnosti RC Provázek, které v letech 2001 – 2012 patřilo pod o. s. Pro Vás. Od ledna roku 2012 máme svoji právní subjektivitu, sdružení bylo zaregistrováno u Ministerstva vnitra.

Mateřské centrum Sluníčko - Vsetín

Představujeme Rodinné a mateřské centrum Vsetín, o.s. komunitní centrum zaměřené svým programem především na rodiny s malými dětmiObdobí, kdy některý z rodičů trvale pečuje o malé děti, často přináší sociální izolaci, ztrátu jistoty a důvěry ve vlastní schopnosti.

MC - Čelákovice

Jsme nezisková organizace sdružení maminek na mateřské dovolené z Čelákovic. Fungujeme v Čelákovicích už 15 let. Návštěvnost našeho centra je zhruba 400 lidí za týden.

KC a MC Knoflík

Kulturní a mateřské centrum Knoflík – občanské sdružení vzniklo na pískovišti v parku Podviní v roce 1999, zaregistováno bylo zjara roku 2000.Je držitelem certifikátu Společnost přátelská rodině.

MC - Dupy dub

DUPY DUB, o.s. se zabývá rodinou a životním prostředím, jejich vzájemným vztahem a ovlivňováním z environmentálních a genderových hledisek a z hlediska udržitelnosti předpokladů kvalitního a hodnotného života.

MC - Radost

R – jako rodiče – v mateřském centru mohou rodiče získat nové  přátele, vyměňovat si zkušenosti, sdílet pocity, vzdělávat se, ale také se realizovat při ...

Dětské centrum - herna Letadýlko - Praha

V naší nabídce naleznete v prvé řadě Baby klub určený dětem od 2,5 do 5 let, v rámci něhož poskytujeme hlídání dětí, které se snažíme flexibilně přizpůsobit vašim časovým potřebám.

Mateřské centrum Pohádka v Jesenici

Jsme spolek rodičů na MD z Jesenice a okolí. Co děláme ? Nabízíme bezpečné a harmonické zázemí dětem, maminkám i celým rodinám Podporujeme komunitní ...

HaFstudio - Praha

HaF = Hra a Fantazie založeno v září 1990 jako úplně první rodinné centrum u nás pro děti, rodiče, mladé i dospělé duševně čilé bez rozdílu věku. Prostor, kde mohou rozvíjet svou fantazii.

Občanské sdružení Kamarád - Nenuda - Zlín

Občanské sdružení Kamarád - Nenuda bylo založeno v roce 2007. Aktivity sdružení jsou zaměřeny na rodiny s dětmi a spojení dvou generací. Činnost spočívá v organizaci volnočasových aktivit pro děti i celé rodiny, zabezpečování prázdninového provozu pro děti, pořádání společných přímořských pobytů pro celé rodiny včetně babiček a dědečků.

NEKKY Centrum I. – Městské lázně Zlín

Bazén, herna pro děti, recepce V září roku 2002 se nám ve spolupráci s městem Zlín (Steza s.r.o.) podařilo vybudovat v budově 25m bazénu vlastní centrum pro rodiče s dětmi od 2.

Studio Motýlek - Praha

Nabízíme kurzy plavání dětí pro kojence, batolata i velké děti a cvičení pro děti, těhotné i seniory. Vedeme kurzy vaření, výtvarky a předškoláků. Provozujeme Školičku Malý Princ. Organizujeme tábory a víkendové akce i narozeninové oslavy a kurzy.

Acentrum - Praha

Rodinné centrum sídlící mezi Florencí a Karlínským náměstím již 13 let nabízí nepřeberné množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

MC - Slavičín - Zlín

Nabízíme:volnou hernu se spoustou hraček programy pro dětiprogramy pro rodiče společné víkendové akce pro rodiny jednorázové akcebezplatný přístup na internet Více info na oficiálním webu MC

MC - Ovečka - Praha

Mateřské centrum Ovečka je občanské sdružení, které bylo založeno v lednu 1997 z potřeby doplnit nabídku stávajících programů pro předškolní děti a jejich rodiče.

RC - Milovice

Občanské sdružení Maminky dětem o.s.Občanské sdružení "Maminky dětem o.s." založilo v roce 2003 několik maminek na mateřské dovolené. Hlavním cílem bylo zřízení a provoz MC Milovice a všestranná podpora rodin s dětmi od narození do 6 let.

MC - Putti - Benešov

O nás Mateřské centrum PUTTI ( italsky andílci) jsme založily v únoru roku 2008. Naším hlavním motivem bylo, že v Sázavě ani v blízkém okolí do té doby neexistovalo žádné místo, kde by se mohly maminky s dětmi společně scházet – a vyhnout se tak obvyklé společenské izolaci, do níž se po odchodu ze zaměstnání na mateřskou dovolenou často dostávaly.

MC - Studánka

Fungujeme na území městské části Praha 5 - Zličín. Nabízíme přátelský, bezpečný a optimistický prostor pro maminky s dětmi a nejen pro ně. Jsme tu pro ...