Search
Filters
Close
View as
Sort by

RC - U motýlků

Jsme parta nadšenců, která práce pro ostatní baví. Rádi budeme pro vás vymýšlet nové kurzy, nové akce, novou zábavu. Jakékoli vaše připomínky i nápady na nové věci velmi uvítáme na rc-umotylku@zitspolu.

MC Amálka Zdíkov

Hodně se snažíme podporovat mezigenerační soužití, často zveme babičky a dědečky mezi nás, účastní se programů společně s maminkami a dětmi.

KMC Pastelka Protivín

Čím jsme zajímaví či odlišní od ostatních MC Přestože jsme křesťanské mateřské centrum, jsme otevření všem lidem. Chceme přátelským způsobem ukazovat na Boží lásku.

MC Bodlina Vimperk

Mateřské centrum je místem setkávání maminek, sdílení jejich zkušeností a prožitků. Posiluje jejich sebevědomí a poskytuje jim prostor k vlastní seberealizace.

RC Sobík Soběslav

Kdo jsme? Rodičovské centrum Sobík.Koncem roku 2009 jsme se s partou maminek a jejich dětmi začaly scházet v Kulturním domě v Soběslavi. Za vytvoření podmínek pro naše setkávání děkujeme řediteli panu Valešovi a pracovnici Kulturního domu paní Palasové, se kterými spolupracujeme i nadále.

MC - Semaforáček Veselí nad Lužnicí

Semaforáček je občanské sdružení, které slouží pro vzájemná setkávání rodin s dětmi, nabízí svým členům vzájemnou komunikaci rodičů, hru dětí, vzdělávání a kulturu.

MC - Klubíčko Benešov nad Černou

Mateřské centrum je naše společná záchranná síť.  Mateřské centrum je místo, kde se ženy na mateřské dovolené a maminky mohou realizovat,   kde najdou radu, nová přátelství a kamarádství, odreagování, kam přijdou, když se cítí osamocené   a kde zároveň mohou udělat něco i pro své děti.

MC - Kvítek

Mateřské centrum je neziskové zařízení, které zpravidla zakládají matky na MD umožňuje maminkám s malými dětmi vyjít z izolace, kam se někdy dostávají díky celodenní péči o děti posiluje mateřskou roli ženy pomáhá ženám udržovat jejich profesní orientaci a posiluje jejich sebevědomí poskytuje neformální záchrannou síť pro osamělé matky (např.