Hledat

Bramborová šťáva - velmi zdravý a prospěšný nápoj pro Vaše tělo

 1. Bramborová šťáva je vynikající protizánětlivý nápoj. Velmi dobře funguje při artritidě a u mnoha dalších forem zánětlivých bolestí, zejména však bolestí kloubů a bolestí zad. Bramborová štáva zvýší krevní oběh ve všech částech Vašeho těla.
 2. Bramborová šťáva je zásaditá a zabraňuje nemocem jako jsou kardiovaskulární choroby a dokonce pomáhá předcházet rakovině.
  3.Bramborová šťáva je vynikající na ekzémy a akné - pomáhá uklidnit kůži.
  4.Bramborová šťáva Vám pomáhá při hubnutí - vypijte jeden šálek bramborové šťávy ráno, ještě před snídaní a potom večer 2-3 hodiny před tím, než půjdete spát. Bramborová štáva sama o sobě nemá skoro žádnou chuť a tak ji můžete namíchat s jinými šťávami, například ideální je mrkvová. Pokud musíte sladit můžete přidat například trochu medu.
  5.Bramborová šťáva také odplavuje z těla kyselinu močovou.
  6.Bramborová šťáva snižuje také hladinu cholesterolu - obecně zlepšuje Váš zdravotní stav.
  7.Bramborová šťáva je také levná varianta pro detoxikaci vašeho těla. Bramborová šťáva se používala v Japonsku a na dalších místech na světě k léčbě hepatitidy a tato léčba měla dobré výsledky.
  8.Bramborová šťáva je také dobrá pro léčbu pankreatitidy a při onemocnění ledvin. Bramborová šťáva je také vhodná pro lidi, kteří mají cukrovku a vysoký krevní tlak.
  9.Bramborová šťáva také zabraňuje tvorbě vápenatých kamenů v močových cestách.
  10.Bramborová šťáva je také vhodná jako podpůrný prostředek k léčbě nádorů a rakoviny - červené a fialové brambory obsahují velké množství antokyanů a ten zastavuje růst rakovinných buněk. Žluté a oranžové brambory obsahují velké množství zeaxanthinu a ten je důležitý pro zrak.
  11.Bramborová šťáva je alkalická a tak je ideální pro zklidnění trávícího traktu, léčení poruch trávení a při přebytku kyselin v těle. Také je vynikající při hojení podrážděných střev a také pomáhá při hojení žaludečních vředů. Je to zázračný produkt pro gastrointestinální trakt.
 3. Bramborová šťáva je plná vitamínů A, C, B a dále také obsahuje fosfor, vápník, železo, draslík, zeaxantin, vlákniny, a bílkoviny!
  Vždy používejte zralé brambory, bez černých skvrn, bez zelených ploch - tyto oblasti obsahují toxiny - ujistěte se, že všechny tyto plochy byli odstraněny před odšťavňováním.
  Můžete do bramborových šťáv přidávat jiné jako například mrkvovou šťávu a nebo dokonce i bylinky jako je kopřiva, šalvěj.
  Zdroj viz odkaz v pravé horní části příspěvku.
Vegetariánské

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Čočkový salát s uzeným tempehem

Čočkový salát s uzeným tempehem

Obrázek Omáčka co nemá jméno s mašličkama

Omáčka co nemá jméno s mašličkama

Obrázek Bezva polévka na neděli

Bezva polévka na neděli

Obrázek Žampiónový krém by Romča

Žampiónový krém by Romča

Obrázek Hummus

Hummus

Obrázek Kefír z domácího sojového mléka s rybízem

Kefír z domácího sojového mléka s rybízem

Obrázek Francouzský jablkový koláč

Francouzský jablkový koláč

Obrázek Brokolicové karbanátky

Brokolicové karbanátky

Obrázek Soja na žampionech

Soja na žampionech

Obrázek Vločkové lívance - bez mouky

Vločkové lívance - bez mouky

Obrázek Recept - Raw krekry

Recept - Raw krekry

Obrázek Brokolicová roláda

Brokolicová roláda

TOPlist