Search
Filters
Close
View as
Sort by

LC - Katika Miti - Dvůr Králové

V sobotu 13.7. 2013 bylo slavnostně otevřeno lanové centrum Katika Miti se nachází se zoologické zahradě Dvůr Králové.Lanový park je složen téměr ze 400 metrů dlouhé čtyřlanové dráhy a je určen pro osoby větší než 130 cm.

Lasergame - Praha

Přijďte se pobavit s kamarády, rodinou, kolegy nebo spolužáky. Zapůjčíme Vám to nejlepší a nejmodernější vybavení, které je v současnosti dostupné. Čeká na Vás také perfektně připravená Lasergame aréna plná světelných a kouřových efektů.

Lezecká stěna - Mammut Holešovice - Praha

Horolezecká stěna Mamut Holešovice patří mezi největší lezecká centra v České republice. Na lezecké ploše 1600m čtverečních a výšce až dvanáct metrů se může dosytosti vyřádit začínající či špičkový lezec.

Dětské hřiště - Říčany u Prahy

Zajímavost: součástí je i hřiště na petangue a ping-pong

H - Minigolf Olomouc - Grygov

Vítáme Vás na oficiálních stránkách H-minigolfu, který se nachází v nedaleké blízkosti Olomouce v areálu Truhlářství Otakara Hlaváče.Jménem celého areálu a příjemného personálu Vás srdečně zveme do sportovně laděného a vybaveného prostředí občerstvením a grilovacím koutem.

Cvičení doma - Fithall

Cvičení se Sandrou je fajn věc - již když jsem byla těhotná tak jsem cvičila jógu a pilates pro těhotné podle videa Fithall. Po porodu cca rok  - jsem začala cvičit se Sandrou doma a k tomu jsem chodila se svým synem na Strollering - to je cvičení s kočárkem venku v přírodě.

Jízda rolbou - super zážitek pro malé i velké

Jízda rolbou Pisten Bully 600 Fascinuje Vás jak sněžné rolby tancují na zasněžených vrcholcích hor? V resortu Dolní Morava si můžete na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to jezdit nejmodernějším strojem na současném trhu.

Sáňkování a bobování - Háje - Praha 11

Bobování a sáňkování v centrál parku za kostelem Matky Terezy jsou muldy - (haldy, kopečky), které jsou ideálním místem právě k dovádění vašich ratolestí.

Krytá hala Praha - Radotín

Parametry tratě: délka 910m, šířka 6m, zatáčky 9m Plocha: 10.000 m2 Elektronická časomíra Druhy tratí Délka dlouhé tratě: 910m Zkrácená trať: 710m ...

Body academy - cvičení pro maminky s hlídáním - Ostrava

Cvičení pro maminky s dětmi cvičení s dětmi do 2 let cvičení s dětmi i s použitím ergonomických nosítek cvičení s vlastním tělem lze cvičit s dětmi nebo bez (dětský koutek s profi hlídáním) cvičení cca 45min a následná půl hodina v herničce (svačinka, hraní, odpočinek, kávička) Cvičíme v:úterý, čtvrtek:9-10hod  - H.

Dopravní hřiště Ostrava Hrabůvka

Středisko dopravní výchovy- Cíl výuky:bezpečné chování dětí v silničním provozu předvídat rizika, správně vyhodnocovat situace a vhodně jednat získávání ...

Dětské hřiště park Lannova - Praha 1

Hřiště má měkký gumový povrch Jdou zde pískoviště, klouzačky, lanová pyramida. Ruzné šplhací prvky. Je zde také část určená na míčové hry.

Sportpark - Centrální park - Pankrácká pláň

Otevření již druhého sport parku proběhlo 15. září 2011 v Centrálním parku na Pankráci, který je „vlajkovou lodí“ Prahy 4. Lehké kondiční cvičení na strojích s širokým spektrem rehabilitačních cviků je tak na dosah všem, kteří dbají o své zdraví.

Sportpark - Podolí - Praha

Moderní park se speciálními cvičebními stroji, relaxační otevřený areál rozdělený na aktivní a klidovou zónu, místo aktivního odpočinku pro všechny generace - to všechno v jednom představuje nově vybudovaný Sport park pro seniory v Podolí.

Sáňkařská dráha - Zdarma - Klíny

Tato dráha je přírodní a je vhodná hlavně pro děti. Její délka je cca 600m a vede lesem. Rodinám vřele doporučujeme. Dráha je přístupná neomezeně a neplatí se za ni.

Gibon Park - Rožnov pod Radhoštěm

Gibon Park PŘEKÁŽKOVÁ LANOVÁ DRÁHA dlouhá 423 m, která zahrnuje 30 úseků se 162 překážkami ve výšce 2,4 - 5,9 m. ZORB – adrenalinová perlička z rampy na zapezpečené dráze v délce 85 m.

Šlapací káry - Divoká Šárka - Praha

Šárecký sešup je zcela nová zábava na šlapacích kárách pro děti i dospělé na Praze 6. Trať měří téměř 5 km, na kterých překonáte rozdíl 82 výškových metrů.

Dopravní hřiště Prosek - Praha

Vstupné: 10,-Kč za dítě 3-18let 10,-Kč za dospělého 18-80let 10,-Kč za dospělého +  1 dítě (3-18let) a 10,-Kč za každé další dítě (3-18let)  Půjčovné: zapůjčení jízdního kola včetně přilby 20,-Kč za hodinu zapůjčení elektrického autíčka 30,-Kč za hodinu velké autíčko 50,-Kč/hod.