Search
Filters
Close
View as
Sort by

Legoland Günzburg - Německo

Zábavný park, plný atrakcí a zábavy, ve kterém je osm dobrodružných světů. Park má 13 hektarů a na nudu v něm není čas Tématické oblasti jsou Pirate ...

Olympia Park - Brno

Olympia park, který byl poprvé otevřen v květnu 2010, se rozkládá na ploše 5,3 hektarů a má ty nejlepší předpoklady stát se příjemným místem odpočinku a relaxace s nabídkou volnočasového vyžití pro celou rodinu.

Lunapark - Centrum Babylon - Liberec

Zastřešený areál se zábavními atrakcemi pro děti i dospělé s celoročním provozem autodrom kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny horolezeckou stěnu ...

Království železnic - Praha

Před několika lety se zrodil nápad postavit největší modelové kolejiště u nás a ve střední i východní Evropě. Od nápadu k provedení vede dlouhá cesta, avšak již 1.

Muzeum strašidel - Olešnice

Olešnické muzeum strašidel Sklepení bývalé ledárny, kde se od zimy do letních měsíců uchovával led pro řezníky a olešnický pivovar. Bylo postaveno pod bývalým hřbitovem na počátku 19.

Šlapací drezíny - Ratíškovice - Hodonín

Projeďte se po části staré Baťovy železniční dráhy na šlapací drezíně. Trať sloužila v minulosti k přepravě uhlí z dolů Tomáš a I. Máje 1 do výklopníku v Sudoměřicích, odkud uhlí putovalo po Baťově kanálu do Otrokovic.

Pohádkový statek - Rokycany

BYLO, NEBYLO, ZA SEDMERO ŽELEZNIČNÍMI PŘEJEZDY JEDNO POHÁDKOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ ... a chcete vědět, jak to bylo dál? Pohádkový statek je krásné venkovské stavení na návsi vesničky Vranovice s číslem popisným 31.

Zámek Berchtold - Dětský ráj - Praha východ

Hledáte výlet pro celou rodinu? Tak přijeďte k nám do areálu zámku Berchtold s  kouzelným DĚTSKÝM RÁJEM. Na Berchtoldu Vás čeká příjemná procházka, prohlídka exponátů, soutěže a možnost sportování pro celou rodinu.

Westernové městečko - Boskovice

Western Park Boskovice patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům jižní Moravy. Vznikl v roce 1993 a od roku 2009 nabízí návštěvníkům celoroční provoz.

Zámek Červený Hrádek - pohádková expozice - Chomutov

Vážení návštěvníci webových stránek zámku Červený hrádek, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za zájem o objekt barokního zámku, který je po staletí dominantou krajiny Podkrušnohoří.

Cipískova, Rumcajsova a Mančina stezka - Mladějov - Jičín

Jičín má zajímavou atrakci pro návštěvníky města, zejména rodiny s dětmi. Radnice ve městě a jeho nejbližším okolí vyznačila pohádkovými symboly z knížek Václava Čtvrtka trojici vycházkových tras, které Vás provedou kolem pamětihodností a seznámí je i s dalšími možnostmi trávení volného času v Jičíně.

Draxmor - Strašidelný zámek

Draxmoor to je jeden ze zážitků co ani pro mě nelze zapomenout. Prohlídka začíná 3D úvodním krátkým filmem.Prohlídka je pak ve 3 patrech zámku a pojedete i pekelným výtahem .

DinoPark - Plzeň

DinoPark je velmi vhodnou destinací pro školní výlet, ale také jako součást výuky přírodopisu. Vedle paleontologicky věrných modelů se žáci a studenti mohou seznámit s informacemi o jednotlivých druzích, o vývoji života na Zemi, pohybu kontinentů apod.

Chrustenická šachta - Chrustenice

Ráda bych Vás dnes pozvala do berounského okresu ( 15min od pražské části Zličín). Celé berounsko je z velké části zalesněné a i díky tomu velmi půvabné.

Zámek Radim - Kolín

Zámek Radim postavený v roce 1610 je ve své zachovalé podobě jednou z nejnázornějších ukázek renesančního venkovského sídla střední šlechty. Postavit si jej nechal Karel Záruba z Hustířan.

Rumcajsova ševcovna - Jičín

Hned pod věží v ulici Pod Koštofránkem je stavení, které patří ševci Rumcajsovi. Ano, i Rumcajs, ještě než se vydal na pohádkovou loupežnickou dráhu, býval obyčejným poctivým řemeslníkem.

Mamutíkův vodní park - Dolní Morava

Jedná se o vodní přírodní areál, kde voda je základním prvkem k hraní, experimentování a získávání zkušeností o přírodě a jejích zákonitostech. Všechny části parku jsou interaktivní a návštěvníci mohou vše sami regulovat, vyzkoušet, uchopit či roztočit.

DinoPark - Praha

DinoPark je velmi vhodnou destinací pro školní výlet ale také jako součást výuky přírodopisu. Vedle paleontologicky věrných modelů se žáci a studenti mohou seznámit s informacemi o jednotlivých druzích, o vývoji života na Zemi, pohybu kontinentů apod.