Hledat
Filtry
Zavřít
Zobrazit
Seřadit podle

Penzion Hájenka - Rokytnice nad Jizerou

Horská osada Rezek (890 m n. m.) je výhodně situována na spojnici středisek Rokytnice n. Jiz., Vítkovice, Mísečky ve III. zóně Krkonošského národního parku.

Kulíškov - dětská herna - Kladno

Kulíškov - dětské hřiště pod střechou přímo v NC OAZA v Kladně. Dětská herna je vybavena skákacím hradem, trampolínou, houpačkami, skluzavkami, prolézačkami, vláčkodráhou, domečkem, kuchyňkou, auty a spostou světelných a zvukových hraček pro nejmenší.

Lanový park ABYSS - Praha

O PARKU- lanový park ABYSS se nachází v Praze v hostivařském lesoparku v těsné blízkosti vodní nádrže Hostivař. Jde o jediný lanový park (lanové centrum na stromech) v Praze.

Plavecký bazén - Mladá Boleslav

Krytý plavecký bazén v délce 25 metrů je součástí budovy sokolovny v Mladé Boleslavi. K dispozici je 5 plaveckých drah a možnost občerstvení z automatů.

Bambule - dětský koutek - Průhonice - s hlídáním

Dětský koutek Bambule je určen pro děti od 3 let. Děti si zde mohou hrát, zatímco jejich rodiče mohou v klidu nakupovat. Dětský koutek Bambule je bohatě vybaven nejrůznějšími hračkami, prolézačkami, odstrkovadla a výtvarnými potřeby.

Timeout Globus Zličín - Praha

Klimatizovaný dětský koutek. Atmosféra koutku je laděna ve stylu minikoutku. Aktivní zóna koutku je zastoupena skluzavkou do balónků. Samozřejmě nechybí ani minikino s televizorem, hrací plocha a stůl na ruční práce, kreslení a stavebnice.

Dětský koutek - Havířov

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, Tématem koutku je podmořský svět. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Dětská naučná stezka na rozhlednu Klucanina - Brno - venkov

Naučná stezka, která vede na rozhlednu Klucanina začíná v obci Tišnov na rozcestí u hřbitova - žlutá turistická značka. Naleznete na ní pět zastávek ve formě tabulí, které jsou interaktivní a jsou přizpůsobené malým dětem.

Houbový park - Roseč

V Houbovém Parku v Roseči u Jindřichova Hradce to opravdu žije! Můžete se zde vydat na dobrodružnou výzkumnou expedici do světa skřítků, dinosaurů, pohádkových bytostí, houbiček a také do vesmíru! Interaktivní park s mnoha hrami, soutěžemi a atrakcemi pro celé rodiny, školy a školky, firmy a další skupiny.

Perníková chaloupka - Pardubicko

Perníková chaloupka je vlastně muzeum perníku. Tento výlet všem doporučuji, protože prohlídka je celá pojata velice zábavnou formou a zasmějí se jak děti tak rodiče.

Zimní pískoviště - T - Club - Ústí nad Labem

Milí rodiče, od listopadu je pro vás nově otevřeno velké zimní pískoviště v prostorách kryté beachvolejbalové haly T-CLUB. Přijďte a užijte si dopoledne ...

Muzeum průmyslových železnic - Zbýšov

Železniční muzeum ve Zbýšově je tak trochu jiné "depo". Protože je zaměřeno na úzkorozchodnou průmyslovou a důlní železnici, nachází se zde lokomotivy a vozy zcela jiných velikostí a vzhledu, než jaké ...

Výlet po Ptačí stezce na rozhlednu Špulka

Délka trasy: něco málo přes jeden kilometr Vhodné pro: děti, kola, kočárky Parkujte prosím na parkovišti k tomu určeném - děkujeme Souřadnice parkoviště: N 49.

Tep Faktor - Příbram

Připravili jsme pro Vás jedinečnou zábavu! Dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Čeká Vás jednadvacet úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost.

Timeout - dětský koutek - Arkády Pankrác

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Atmosféra koutku je laděna ve stylu starobylého Aztéckého města obklopeného džunglí s divokými zvířaty.

Kavárna Piráta - Prostějov

Kavárna s dětským koutkem, zatím co vy si dáte kafíčko vaše ratolesti si mohou hrát v dětském koutku a vy budte mít možnost si odpočinout.Děti do věku 15 měsíců mají u nás vstup zdarma.

Duhový park - Třebovle

V Duhovém parku jsou pro Vás připraveny nafukovací i pevné překážkové dráhy, střelecká aréna, zametač a obří koule ve stylu drtivé porážky a desítky netradičních, sportovních a herních disciplín, s různou obtížností pro všechny věkové kategorie dětí.

Rodinná Zoo Chleby

V naší rodinné zoologické zahradě Chleby chováme přes 50 druhů zvířat. Některá jsou úplně malá a některá naopak úplně velká. Slona u nás (ještě) nemáme, ale viděli jste někdy úplně zblízka živou včelu? A pohladili jste si někdy geparda? U nás se jen tak nezastavíme a pořád na něčem pracujeme.